Мы производим гофрокартон и гофроупаковку
Гофрокартон

Гофрокартон

Гофрокартон – це матеріал, що використовується в промисловості для виготовлення тари, упаковки та пакувальних матеріалів, для різних видів промислової та продовольчої продукції. При однакових фізичних характеристиках у порівнянні з іншими пакувальними матеріалами, вироби з гофрокартону відрізняються меншою вагою та собівартістю. Ці переваги зробили його одним із найпопулярніших матеріалів для упаковки.

ТоВ ВТП “Гофротара - Закарпаття” виготовляє гофрокартон різних форматів, та з типом хвилі:

  • “ E ” Мікрогофрокартон, з кроком гофри 3,2 - 3,6 мм., висотою гофри 1,4 - 1,8 мм.
  • “ B ” Дрібний гофрокартон з кроком гофри 4,5 - 6,4 мм., висотою гофри 2,2 - 3,2 мм.
  • “ C ” Середній гофрокартон з кроком гофри 6,5 - 8,0 мм., висотою гофри 2,2 - 4,4 мм.
  • “ BC ” + " BE " п’ятишаровий гофрокартон з поєднанням хвиль "В + С" і "В + Е".

Наприклад, тришаровий гофрокартон хвилі "С" маркується Т-21. У даній маркування "Т" означає "тришаровий", 21 - клас матеріалу.

ТоВ ВТП “Гофротара – Закарпаття ” є виробником високоякісного гофрокартону і пропонує своїм клієнтам його наступні специфікації:

Двошаровий (Д)

Двошаровий картон, що складається з плоского і гофрованого шарів (типом хвилі В, С, Е), марки Д, використовується лише як прокладочний і обгортковий матеріал, а також для подальшого використання, як сировина ( в рулонах );

Трьохшаровий (Т)

Трьохшаровий картон, що складається з двох плоских і одного гофрованого шарів, марок Т-21, Т-22, Т-23, Т-24 і Т-25, а також марок КГ-2, КГ-4, ( типом хвилі B, C, E )- матеріал, що використовується при виробництві транспортної тари;

П'ятишаровий (П)

П'ятишаровий картон, що складається з трьох плоских та двох гофрованих шарів, марок П-31, П-32, П-33 і П-34 (типом хвилі ВС, ВЕ), знаходить застосування при виготовленні великогабаритної транспортної тари;

Кольори лайнерів (покривних шарів) в "П'ятишаровому"; та "Трьохрашовому"; всіх типів шарів:

Білий лайнер
Бурий лайнер
Всі типи шарів

При виробництві гофрокартону властиве використання вторинної сировини, отриманої із макулатурного матеріалу. Цей факт факт є досить позитивним моментом, з точки зору захисту навколишнього природного середовища, “озелення” процессу виробництва, та економії ресурсів. Екологічно чисті гідрофобні добавки в поєднанні з високоякісним папером, що ТоВ ВТП “Гофротара - Закарпаття” використовує в процесі виробництва гофропродукції, дозволяє подолати недолік вологостійкості, що притаманний гофрокартону низької якості.

Багатошарова структура гофрокартону складається з плаского і гофрованого паперу, що є його шаровою структурою, і забезпечують його фізичні властивості. Плаский шар має назву "лайнер", а гофрований "флютинг". Саме завдяки флютингу гофрокартон має різні характеристики вздовж і поперек напрямку хвиль гофри. Їх поєднання флютингу і лайнера забезпечує гофрокартону площинну і торцеву жорсткість, амортизаційні властивості. Сила, прикладена до гофрокартону перпендикулярно амортизується завдяки хвилястій структурі флютингу, і завдяки йому ж сила прикладена паралельно поглинається.