Мы производим гофрокартон и гофроупаковку
О нас

Інформація про нас

Наша компанія на ринку гофроупаковки з 2002 року!!!

Ми займаємося виробництвом гофротари, гофрокоробів, картонних коробок та іншої упаковки з гофрокартону

Процес виробництва гофри
Готовий виріб - гофрокартон
Цикл виробництва коробок

Сьогодні, як і 10 років тому, ми, Виробничо-Торгівельне Підприємство ТоВ "Гофротара - Закарпаття" постійно вдосконалюємо свою діяльність, розвиваємо та оснащуємо наше виробництво. Саме тому, сьогодні “Гофротара - Закарпаття” - це сформована команда професіоналів, яка успішно працює і розвивається у сфері виробництва, та продажу на українському ринку гофропродукції.

Наші виробничі потужності знаходяться в мальовничому краї, Закарпатті, в місті Мукачево, та налічують: гофролінію, Rapidex - це лінії по виконанню гофрокартону, автоматичні зшивні і фальцевально-склеюючі пристрої, апарати для зшивання / термосклейкі, лінії для виконання гофроящиків, складські приміщення та багато іншого...

За час нашої роботи, ми наростили значну клієнтську базу. Багато замовників працюють з нами з самого початку, а це вже більше 10 років!

Споживачами нашої гофротари є низка підприємств Західної України, серед них можна зустріти: виробників напівфабрикатів, молочні заводи, харчові комбінати, швейні фабрики, заводи різних будматеріалів, фермерські господарства, гіпермаркети, різні державні установи, кондитерські фабрики, логістичні компанії та багато інших

Ми відповідально підходить до виконання замовлення для кожного клієнта. Завдяки наявності власних виробництв можливо виготовлення термінових замовлень за 1 - 2 дні. Як правило, плановий замовлення гофротари займає 5-10 днів.

Вся гофротара та гофровироби відповідають всім стандартам якості. Картон є екологічно чистим матеріалом, що підтверджується сертифікатами якості та епідеміологічними висновками, нашу упаковку можна використовувати для харчової промисловості, а також і для безлічі різних видів товарів.

В нашій діяльності, ми взяли за правило:

  • - Виготовлення продукції найвищої якості;
  • - Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • - Максимальне задоволення потреб споживача;
  • - Надійне та успішне партнерство.

Rapidex
Гофролінія
Складування виробів