Мы производим гофрокартон и гофроупаковку
Сезонная упаковка

Сезонна упаковка

Ми виготовляємо:

В сучасному світі споживач став більш вимогливим до якості будь якого товару. Особливо це акцентовано при виборі продуктів харчування. Та щоб досягти цього балансу між споживачем та ринкоспроможністю товару, зокрема виробники аграрної продукції, все більше і більше вибирають упаковку з гофрокартону.

Упаковка виготовлена з гофрокартону , це – не висока вартість, екологічна безпека і можливість швидкої та безпечної утилізації, це сучасна упаковка , яка вказує на дію збереження якості самого товару.

Тому ми впроваджуємо програму виробництва сезонної упаковки для агровиробників Закарпаття та інших зацікавлених підприємств.

Ми вже впровадили у виробництво виготовлення з 5-тишарового гофрокартону гофроящиків (типу «лоток») для фасування в 10 «пинеток» по 500гр. плодово-ягідної продукції , зокрема:
  • Полуниці
  • Малини
  • Лохини
  • Шовковиці
  • Чорниці
  • Черешні
  • Вишні

Для детального перегляду переліку наших виробів перейдіть сюди - Католог нашої продукції

Гофроупаковка це один з механізмів, що має пріоритетне значення для захисту упакованої продукції, адже тара з гофрокартону, здатна протистояти ударним навантаженням і проникненню вологи, зберегти форму при вібраційних впливах. Опір гофрокартону торцевого і площинному стисненню, здатність гофрокоробки, картонних коробок витримувати падіння з певної висоти, дешева вартість, легкість транспортування і складування надає їй переваги у порівнянні з іншими пакувальними матеріалами.

Гофроупаковка нашого виробництва відповідає всім стандартам якості.

Ми використовуємо індивідуальний підхід щодо виготовлення пакувальних матеріалів. Від допомоги в попередньому розробленні креслення майбутнього виробу, та додаткових побажань, то відвантаження на Ваш склад, готового виробу

Ви можете створити, уявити, придумати. який вигляд може мати Ваша картонна упаковка. Внести свої бажання та побажання, інновації щодо виготовлення вашого майбутнього макету. А наші спеціалісти втілять Ваш задум в життя. Ми відкриті до креативу та радо дослухаємося до думок наших клієнтів